ZWIERZĘTA

LEGOWISKO

dla doroslych pśow

Solidna podstawa z pianki memory, idealnie dopasowuje się do ciała Twojego zwierzaka, zapewniając maksymalny komfort. Pianka memory zawiera materiał zmniejszający palność. Spód legowiska ma wbudowaną antypoślizgową gumę. Pokrowiec wewnętrzny jest idealny dla starszych psów, które czasami mogą je zabrudzić. Tkanina zapewnia niezrównane ciepło i wygodę. Legowisko jest duże i puszyste, relaksujące, oddychające i ma dobrą sprężystość.
Pianka memory o dużej gęstości zapewnia najwyższą jakość snu, najwyższy komfort i trwałość.

Rozmiar: 68x50x15cm | 95x70x15cm | 105x80x15cm

SKU: HL-DBM1-15 

LEGOWISKO

dla szczeniąt

Uniwersalne legowisko dla psa jest odpowiednie dla psów, kotów lub innych zwierząt domowych o wadze poniżej 45 kg. Posiada prostokątny materac. Pasuje również do każdego wysokiego łóżka dla psa, budy dla psa lub trampoliny dla psa. Świetnie sprawdzi się w twoim pokoju do wylegiwania dla psa, zamiast leżenia na zimnej podłodze.
Przytulna powierzchnia typu sherpa zapewni Twojemu czworonożnemu przyjacielowi spokojny sen każdej nocy. Legowisko dla psa ze sztucznego lnu nie plami, nie przykleja się do sierści i nie wchłania płynów. Modne połączenie luksusowej kremowej powierzchni i szarych boków
uzupełni wystrój każdego pomieszczenia.

SKU: HL-DBM2-8

Rozmiar: 70x50x8cm | 90x70x8cm | 110x80x8cm

LEGOWISKO

dla szczeniąt

Legowiska dla psów Highliving wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które poprawiają wytrzymałość. Legowisko dla psa jest odporne na wodę i zadrapania, skuteczne w przypadku umiarkowanego gryzienia i drapania przez koty i psy, ale nie nadaje się do nadmiernego gryzienia.
Jednoczęściowy materac dla psa został specjalnie zaprojektowany z myślą o komforcie i jest idealny dla psów w każdym wieku. Wysokiej jakości wewnętrzne wypełnienie z dwustronnym wzorem sprawia, że jest to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu dla Twojego psa, starannie uszyte i zapewniające spokojny sen.

Rozmiar: 76x50cm | 90x70cm 110x90cm | 76×70 cm

SKU: DBM3-10