PUFA WOREK BEAN BAG

BEAN BAG

Dla dorosłego

Luksusowa poduszka do siedzenia nadaje się do użytku wewnątrz domu, na zewnątrz i ma wysokiej jakości wykończenie. Ta ekskluzywna pufa idealnie dopasowuje się do Twojego ciała i postawy.
Pufy można również używać na balkonie lub tarasie, ale nie należy wystawiać je na bezpośrednio na deszcz. Ta pufa to topowy produkt, z wyjątkowo mocnymi szwami. Jest prawie niezniszczalna.

SKU: HL-BN-BGA

Rozmiar: 180 x 140 x 25 cm

WOREK BEAN BAG

Dla Dziecka

Wykonane w 100% z wodoodpornego oraz odpornego na blaknięcie włókna nylonowego, ta pufa/ worek sako/ bean bag to mebel z wyboru do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Zawsze wygodny, zawsze dopasowany, wspiera każdą postawę. Izoluje od zimnego podłoża i jest tak wytrzymały, że nawet wskakiwanie i zeskakiwanie jest nieszkodliwe. Kompletne wypełnienie pufy składa się z najwyższej jakości kulek EPS o dużej gramaturze (dużo materiału na objętość), co prowadzi do znacznie większej elastyczności. Pufa mierzy ok. 160×125 cm, a wypełnienie zajmuje ok. 250 litrów. W końcu spełnij swoje marzenie o pufie i zaoszczędź miejsce i pieniądze.

SKU: HL-BN-BGK

Rozmiar: 160 125 x x 30 cm