Highliving

MATERACE

PODUSZKI OGRODOWE

PODUSZKI

WORKI BEAN BAGS

DLA ZWIERZĄT

SUROWE MATERIAŁY

Highliving jest producentem bloków z pianki PU, materacy do łóżek, poduszek z włókna poliestrowego, poduszek z pianki memory, poduszek ogrodowych i legowisk dla psów. Oferując naszym klientom wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie i dostarczając je bezpośrednio z własnego zakładu produkcyjnego w Polsce, stworzyliśmy odnoszącą sukcesy firmę, która wyrosła na jedną z największych marek domowych i ogrodniczych w Europie, docierając od 1989 roku do ponad miliona klientów Nasi klienci ufają, że High Living to marka, która oferuje klientom stosunek jakości do ceny, a nasi klienci uwielbiają dzielić się naszymi doświadczeniami z produktami i rekomendacjami, które kupili, z rodziną i przyjaciółmi. Koncentrujemy się na tworzeniu przystępnych cenowo produktów najwyższej jakości i zapewniamy najlepszą obsługę klienta.

W dzisiejszej gospodarce, gdzie konkurencja jest ostrzejsza niż kiedykolwiek, kluczowe znaczenie ma odróżnienie się firmy od konkurencji. W naszym przypadku oznacza to oferowanie produktów najwyższej jakości w rozsądnych cenach bezpośrednio z naszych zakładów produkcyjnych. Sukces naszej działalności zależy od utrzymywania silnych relacji z klientami, zapewniania elastycznej obsługi klienta i przestrzegania najwyższych standardów etycznych we wszystkich transakcjach korporacyjnych. Ponadto zawarliśmy długoterminowe sojusze zawodowe z naszymi klientami na całym świecie. Rozwiniemy te sojusze w trwałe partnerstwa międzykulturowe, aby zapewnić dostarczanie produktów najwyższej jakości.

 

Oferujemy również produkty na żądanie w marce lub etykiecie klienta. Klienci mogą kupić od nas surowiec, taki jak bloki pianki PU o gęstości od 8 do 40 oraz pianki piankowe, włókno.

OEKO-TEX

Oeko-Tex to certyfikat świadczący o jakości produktów tekstylnych i wlókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Produkty nie zawierają substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Optymalna ochrona konsumentów.

Produkcja od 1989

Ochrona przed promieniowaniem UV

Standard 100

Kontakt

Numer Telefonu:+48 573 080 008
E-mail
ceo@highliving.eu

office@highliving.eu

Adres: JUGLO SP ZOO

UL PODLEŚNA 57

CHWASZCZYNO, 80-209

POLSKA

DOJAZD

Szybki dostęp

Produkty

Znajdź nas

© 2020 High Living. Wszelkie prawa zastrzeżone.